Wynajem kabrioletów i samochodów sportowych

Sportowe auta również nadają się na wynajem.


W życiu nadarzają się ważne okazje, które chcesz przeżyć w wyjątkowy sposób. Zwykle starasz się, by wiązały się z nimi niezatarte wspomnienia. Istotne dla gospodarzy uroczystych spotkań staje się wywarcie dobrego wrażenia. Dlatego coraz większą popularnością cieszy się wynajem luksusowych aut na imprezy okolicznościowe.


Pomimo, że na kupno wysokiej klasy, ekskluzywnych pojazdów nie każdego stać, dzięki ofertom ich najmu obecnie niemal każdy może sobie pozwolić na luksusową przejażdżkę. Są panny młode, które marzą o białym kabriolecie, wiozącym je do ślubu. A który mężczyzna nie chciałby wsiąść z kolegami do nowoczesnego auta sportowego? Tego typu marzenia w dzisiejszych czasach łatwe są do spełnienia. Na wyciągniecie ręki jest szeroka gama luksusowych modeli, które można wypożyczyć na taki okres najmu, by się nimi nacieszyć.


Warunki najmu są jasne i przejrzyste, a dokonanie potrzebnych formalności to tylko kilka chwil. Samochody prócz wyjątkowych walorów estetycznych posiadają ekskluzywne wyposażenie, takie jak tapicerka skórzana lub wykonana z innowacyjnych materiałów, najnowocześniejszy sprzęt audio, systemy wspomagające kierowcę i inne udogodnienia. Oczywistym jest ubezpieczenie OC i AC. Dostępne są dostawa oraz odbiór auta spod domu klienta. Oferty najmu aut luksusowych są zróżnicowane, przygotowuje się je zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. 


Kabriolety i samochody sportowe wynajmowane są na wesela, przyjęcia urodzinowe i wieczory panieńskie oraz kawalerskie. Wykorzystuje się je również w różnego rodzaju akcjach marketingowych i imprezach firmowych. Coraz popularniejsze jest wynajmowanie samochodów sportowych oraz kabrioletów do różnego rodzaju produkcji reklamowych, a także filmowych i videoklipów. W szerokiej ofercie najmu każdy klient znajdzie coś dla siebie.


Wynajem kabrioletów i aut sportowych Exel


Jeśli chodzi o ceny najmu aut ekskluzywnych, są one bardzo rozbieżne i zależą w głównej mierze od modelu samochodu, długości okresu najmu, ilości przejechanych kilometrów i dodatkowych usług. Duży wpływ na koszt ma też stała współpraca z wypożyczalnią. Dla stałych klientów ceny ustalane są indywidualnie, obejmując przewidziane różnego typu rabaty. Dodatkowo organizowane są rozmaite promocje, np. w dni powszednie zapłacisz zwykle mniej. Dla klientów zamierzających podjąć współpracę dłuższą (najem na kilka miesięcy) możliwa jest zmiana koloru auta lub oklejenie go przez logo firmy. Wiele ofert pozwala również wymienić podczas najmu samochód na inny.


Dostępność tego rodzaju regulacji dodatkowych zależy od popisanej umowy. Dlatego warto przed ustaleniem końcowych warunków najmu podjąć negocjacje. Po dokonaniu potrzebnych formalności można cieszyć się z samochodu. Niektóre firmy wymagają od klienta wpłacenia zwrotnej kaucji. W przypadku uszkodzenia auta przez najemcę bądź złamania przezeń warunków umowy, kaucja może być wykorzystana przez firmę w celu usunięcia szkód.


Wiele firm wypożyczających luksusowe samochody zabrania palić w ich wnętrzach, co również zastrzega w swym regulaminie. Z uwagi na konsekwencje, jakie niesie niezastosowanie się do ustalonych zasad, zaleca się przed rozpoczęciem użytkowania samochodu dokładnie je poznać.


Do góry