Auto z OC sprawcy zdarzenia drogowego!


Choć kierowcy nie zawsze zdają sobie z tego sprawę, w każdej chwili, poruszając się po drodze, mogą zostać uczestnikiem zdarzenia drogowego, czyli kolizji drogowej lub, co gorsza, wypadku. Czy byłeś w ostatnim czasie uczestnikiem wypadku? Może ktoś uszkodził Twoje auto? Jeśli tak, zapraszamy do naszej wypożyczalni samochodów. Wiele osób nie wie, że choćby po kolizji drogowej (powstałej nie z ich winy) przysługuje im prawo do wypożyczenia samochodu z OC sprawcy zdarzenia. Towarzystwa ubezpieczeniowe tego nie reklamują, klienci najczęściej nie pytają i ostatecznie większość z nich wybiera komunikację miejską. Nie musisz już tego robić! Zachęcamy do skorzystania z gotowych możliwości prawnych i do wizyty w Exel. Ubezpieczyciel nie może wybierać Ci wypożyczalni samochodów, o ile sam nie przekażesz mu uprawnień do tego.


Auto zastępcze z OC sprawcy - Wypożyczalnia samochodów Exel


Zalety wynajmu w Exel Rent a Car samochodu z OC sprawcy zdarzenia drogowego:

• transakcja przebiega bezgotówkowo, a cały koszt najmu pokrywa ubezpieczalnia sprawcy zdarzenia; • formalności ograniczone są do niezbędnego minimum; • na każdym etapie współpracy oferujemy fachowe doradztwo, • posiadamy bogatą flotę samochodową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, • samochód otrzymujesz na cały czas trwania naprawy Twojego pojazdu, nie jest to oferta ograniczona np. do 3-4 dni (jak w przypadku AC).


Aby wypożyczyć samochód, trzeba spełnić jedynie następujące warunki:

• być właścicielem uszkodzonego pojazdu; • w ciągu 7 dni od zdarzenia zgłosić szkodę w swojej ubezpieczalni i przekazać nam otrzymany numer szkody; • pozostawić uszkodzony samochód w serwisie, który ma podpisaną umowę o obsługę bezgotówkową ubezpieczalni sprawcy; • posiadać zaświadczenie od Policji potwierdzające odpowiedzialność sprawcy.

W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:

 Auto zastępcze z OC sprawcy - Wypożyczalnia samochodów Exel

+48 501 085 470 lub +48 58 679 22 00

Aby stale podnosić jakość naszej oferty oraz móc ją zaoferować jak największej ilości Klientów, współpracujemy z wieloma Partnerami w dziedzinie ubezpieczeń. Poniżej przedstawiamy ich listę wraz z krótką charakterystyką.


1. Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A.

Allianz pojawił się w Polsce w roku 1997. Ta wywodząca się z Niemiec spółka ubezpieczeniowa oferuje głównie ubezpieczenia majątkowe oraz na życie. Posiada również ciekawą ofertę z zakresu zarządzania aktywami. Allianz to solidna firma o ugruntowanej pozycji na rynku.


2. AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

AXA jest towarzystwem ubezpieczeniowym wywodzącym się z Francji. Działa w obszarze ubezpieczeń każdego rodzaju, ale specjalizuje się w ubezpieczeniach chorobowych, na życie oraz majątkowych. To jeden z największych ubezpieczycieli na rynku. W 2010 roku został w Polsce nagrodzony Złotym Laurem Konsumenta za obsługę ubezpieczeń samochodowych.


3. Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A.

Pod aktualnym szyldem od roku 2002 działa Aviva, brytyjska firma ubezpieczeniowa. W obecnej swej strukturze pojawiła się w Polsce w roku 2009, wcześniej działała zaś z powodzeniem pod inną nazwą — Commercial Union. Profilem Avivy są ubezpieczenia indywidualne na życie, z szczególnym uwzględnieniem dodatków zdrowotnych i powypadkowych.


4. BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Benefia należy do Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group. Posiada bogatą ofertę z zakresu ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych. W ofercie tychże pojawiają się rozmaite dodatki do pakietów OC i AC, sprawiające, że Benefię wybiera coraz większa grupa klientów.


5. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Datując swe powstanie jeszcze na wiek XIX, Compensa, jedna z największych i najstarszych firm ubezpieczeniowych, do dziś z powodzeniem rozbudowuje swą sieć spółek odpowiedzialnych za poszczególne rodzaje ubezpieczeń. Compensa to gwarancja współpracy z firmą profesjonalną, działającą na solidnych podstawach.


6. Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A. wraz z marką MTU

Ergo Hestia to polskie towarzystwo powstałe w Sopocie w roku 1991. Początkowo firma skupiała się na sektorze wielkoprzemysłowym, z czasem zaś stworzyła sieć spółek-córek i aktualnie z powodzeniem zajmuje się wszystkimi rodzajami ubezpieczeń. Jej starania w zakresie likwidacji szkód zostały docenione godłem Teraz Polska. W roku 2002 stworzyła pod szyldem MTU nową markę ubezpieczeniową, specjalnie po to, by dotrzeć z ofertą do mieszkańców małych miast i wsi. MTU skutecznie powiększa liczbę swych klientów dzięki prosto skonstruowanej ofercie i przejrzystym zasadom współpracy.


7. Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. wraz z marką PROAMA

Generali działa w Polsce od roku 1998, w którym powróciło do naszego kraju po długiej przerwie. Jest międzynarodowym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji rynkowej. W jego ofercie znajdują się ubezpieczenia na życie oraz inne, osobowe i majątkowe. Generali połączyło się w 2013 roku z nowoczesną firmą Proama, co pozwala na dotarcie do większej grupy klientów. Proama to inicjator nowoczesnych rozwiązań z zakresu ubezpieczeń, stale wprowadzający do swojej oferty wiele nowości.


Ubezpieczalnie OC - wypożyczalnia samochodów Exel


8. Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Od roku 2019 działając pod nową nazwą, Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group przez większość klientów wciąż kojarzone jest z poprzednią nazwą, Gothaer TU S.A. Jako jedyny z ubezpieczycieli specjalizuje się w pozyskiwaniu klientów z branży energetyki odnawialnej, czyli deweloperów i właścicieli firm wiatrowych. Ponadto posiada atrakcyjną ofertę dla klientów indywidualnych.


9. InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

InterRisk cieszy się dwoma milionami klientów. Istnieje na polskim rynku od roku 1993 i jest jedną z przodujących firm w zakresie ubezpieczeń. Jej głównym obszarem działań są ubezpieczenia samochodowe, podróżne, majątkowe oraz na życie. Towarzystwo ma również ofertę skierowaną do klientów korporacyjnych.


10. Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Pojawiwszy się na polskim rynku w roku 2003, Link4 od razu go zrewolucjonizowało w zakresie ubezpieczeń OC i AC, świadcząc usługi w systemie direct, czyli sprzedając polisy przez Internet, telefon oraz dobrze rozwiniętą sieć agentów ubezpieczeniowych. Obecnie towarzystwo posiada ofertę poszerzoną o ubezpieczenia samochodów, mieszkań oraz turystyczne.


11. Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. (PZU S.A.)

PZU to firma ubezpieczeniowa z tradycjami. Do Grupy PZU wchodzi wiele spółek, w tym liczne zagraniczne. PZU oferuje swoim klientom każdy rodzaj ubezpieczeń, stale poszerzając swą ofertę o atrakcyjne dodatki. Dla wielu klientów jest gwarancją finansowej stabilności.


12. Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW

Jako wciąż rozwijana sieć ubezpieczeniowa, TUW posiada aktualnie swoje placówki w każdym województwie. Oferuje swoim klientom atrakcyjne składki, co przysparza jej wielu zwolenników. Warto również wspomnieć, że współpracuje z dużą liczbą warsztatów oraz wypożyczalni samochodów i ciągle rozwija sieć swych partnerów w tych branżach.


13. Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. wraz z marką HDI

Warta jest firmą obecną na rynku od roku 1920, dzięki czemu przoduje wśród innych pod względem doświadczenia, m.in. jako pionier w zakresie wprowadzania w Polsce ubezpieczeń turystycznych oraz możliwości korzystania z aplikacji mobilnych przy zgłaszaniu szkody. Aktualnie oferuje prawie 120 różnych produktów, chętnie wybieranych przez klientów. W roku 2013 Warta połączyła się z marką HDI i od tej pory wspólnie rozwijają swoją ofertę. HDI proponuje ubezpieczenia mieszkań, samochodów, a także podróżne.


14. UNIQA TU S.A.

Uniqa pojawiła się na polskim rynku w roku 1990 i od tej pory rozwija swoje doświadczenie w zakresie ubezpieczeń. Obecnie proponuje głównie ubezpieczenia dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Jeśli zaś chodzi o klientów indywidualnych, swoją szczególną uwagę skupia na ubezpieczeniach komunikacyjnych.


Do góry