Wynajem samochodu z kierowcą

Masz ważnych gości, którym chcesz pokazać miasto...

 

                          ...nie chcesz jednak być ograniczony przez konieczność prowadzenia auta...

 

                                                                                                    ...wynajmij auto z kierowcą.

 

 

W dzisiejszych czasach obok znanych wszystkim usług firm transportowych jakimi są taksówki pojawiła się opcja alternatywna – wynajem samochodu z kierowcą. Firmy oferujące tego rodzaju usługi w swojej ofercie dają gwarancje jakości, komfortu i bezpieczeństwa.

 

Wynajmij auto z kierowcą na ślubSamochody z kierowcą wynajmowane są z różnych powodów, przykładowo na:

 

 • przyjęcia biznesowe
 • wesela, czy innego rodzaju uroczystości
 • w celu transportu na lotnisko
 • czy do odległego miasta

 

Samochody z kierowcą najczęściej wynajmowane są przez wymagających klientów, ceniących niezależnośćprofesjonalizm i prywatność. Niektóre z firm oferują możliwość wynajmu samochodu nie tylko z kierowcą ale również wykwalifikowaną ochroną. Firmy oferujące tego typu usługi zapewniają o wysokiej jakości samochodów a także o dobrze wykwalifikowanej kadrze kierowców.

 

Wynajętym autem z kierowcą na imprezęKierowcy wynajmowanych pojazdów przechodzą regularne szkolenia w zakresie przewozu osób, posiadają uprawienie do wykonywanie tego zawodu, większość firm oferuje również kierowców znających języki obce. Wynajmowane samochody natomiast są poddawane regularnym kontrolom technicznym, posiadają ubezpieczenie OC i AC i są w pełni sprawne. Dodatkowo samochody te wyposażone są w klimatyzacje, często również w system podgrzewania foteli, przyciemnianą tylną szybę. Możliwy jest wynajem samochodów różnych marek i o różnym standardzie, poczynając od średniej klasy samochodów osobowych kończąc na luksusowych pojazdach.

 

Większość firm gwarantuje szybki odbiór i dowóz osób na terenie całej Polski. Kompleksowa obsługa zawiera również planowanie trasy, z uwzględnieniem uwag klienta. Cena wynajmu samochodu z kierowcą zależy od:

 

 • okresu trwania wynajmu
 • od dystansu przejechanych kilometrów
 • ilości zużytego paliwa
 • od rodzaju samochodu.

 

W cenę wynajmu samochodu wliczane jest:

 

 • wynagrodzenie kierowcy
 • paliwo
 • ubezpieczenie pasażerów
 • podatek VAT.

 

Wynajmij auto z kierowcą dla kontrahentów biznesowychRezerwacji danego samochodu w większości firm można dokonać elektronicznie. Dużym udogodnieniem jest możliwość jej bezpłatnej weryfikacji, a także rezygnacji nie później niż 12h od planowanego rozpoczęcia najmu. Oczywiście w różnych firmach warunki najmu są inne. Wiele firm przygotowuje specjalne oferty zniżkowe, np. niższe ceny przy wcześniejszej rezerwacji, bądź przy rezerwacji na dłuższy okres czasu. Również dla stałych klientów istnieje możliwość obniżenia ceny. Ze względu na indywidualne, elastyczne i w pełni profesjonalne podejście do potrzeb każdego klienta, pomoc w planowaniu podróży, a także odbiór klienta z dowolnego miejsca wynajem samochodów w kierowcą jest usługą coraz bardziej popularną.