Wynajem kabrioletów i samochodów sportowych

W życiu każdego z nas nadążają się ważne okazje, które chcemy przeżyć wyjątkowo. Zwykle staramy się by z ważnymi dla nas chwilami wiązały się niezapomniane wspomnienia. Istotne w kwestii uroczystych przyjęć czy spotkań jest dobre wrażenie. Dlatego też coraz większą popularnością cieszy się wynajem luksusowych samochodów.

 

Wypożycz samochód cabrio i ciesz się latem bez ograniczeńPomimo, że na wysokiej klasy, ekskluzywne pojazdy nie każdego stać to dzięki ofertom ich najmu obecnie każdy może pozwolić sobie na niezapomnianą luksusową przejażdżkę. Która panna młoda nie marzy o białym kabriolecie, wiozącym ją do ślubu, bądź który mężczyzna nie chciałby jechać na imprezę z kolegami nowoczesnym samochodem sportowym? Te marzenia w dzisiejszych czas są do spełnienia. Na wyciągniecie ręki jest szeroka gama luksusowych samochodów różnego typu, które można wypożyczyć na okres czasu, odpowiadający danemu klientowi.

 

Warunku wynajmu się jasne i przejrzyste, a podpisanie umowy dokonanie potrzebnych formalność tylko kilka chwil. Samochody oprócz wyjątkowych walorów estetycznych, posiadają ekskluzywne wyposażenie, takie jak:

 

 • skórzana tapicerka
 • najnowocześniejszy sprzęt audio
 • systemy wspomagające kierowcę
 • różnego rodzaju udogodnienia

 

to norma dla tego rodzaju wynajmowanych samochodów.

 

Oczywistym faktem jest ubezpieczenie OC i AC pojazdów. Dodatkowymi udogodnieniami jest możliwość dostawy i odbioru auta spod domu klienta. Oferty wynajmu aut luksusowych są bardzo zróżnicowane, przygotowane zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Kabriolety i samochody sportowe wynajmowane są na:

 

 • wesela
 • przyjęcia kawalerskie i panieńskie
 • imprezy okolicznościowe.

 

Zrób wrażenie na znajomych wynajmując samochód cabrioWykorzystuje się je również w różnego rodzaju akcjach marketingowych i imprezach firmowych. Coraz popularniejsze jest wynajmowanie samochodów sportowych i kabrioletów do różnego rodzaju produkcji reklamowych, a także filmowych i muzycznych. W szerokiej ofercie najmu każdy klient znajdzie coś dla siebie.

 

Wracając do cen wynajmu ekskluzywnych samochodów, są one bardzo rozbieżne i zależą głównej mierze od:

 

 • modelu samochodu
 • długości okresu najmu
 • ilości przejechanych kilometrów
 • dodatkowych usług.

 

Duży wpływ ma też stała współpraca z daną firmą. Dla stałych klientów ceny ustalane są indywidualnie z przewidzianymi różnego rodzaju rabatami. Dodatkowo organizowane są różne promocje np. niższe ceny w dni powszednie. Dla klientów chcących podjąć dłuższą współpracę (wynajem na kilka miesięcy) możliwa jest zmiana koloru samochodu, a także obklejenie go np. logiem firmy. Wiele ofert pozwala również na wymianę podczas najmu samochodu na inny.

 

Wynajmij auto sportowe i zrób wrażenie na znajomychDostępność tego rodzaju dodatkowych opcji zależy od podpisanej umowy i zwartych w nich regulacji. Dlatego też warto przed ustaleniem końcowych warunków najmu negocjować i zastanowić się czego tak naprawdę oczekujemy. Po dokonaniu wszelkich potrzebnych formalności można cieszyć się dostępnością luksusowego samochodu na co dzień. Niektóre firmy wymagają od klienta wpłacenia kaucji, która jest zwrotna. Jednak przypadku uszkodzenia samochodu bądź złamania przez osobę najmującą samochód warunków umowy i jej regulaminu kaucja może być wykorzystana przez firmę na poczet usunięcia szkód.

 

Wiele firm wypożyczających luksusowe samochody zabrania palić w ich wnętrzach, co również zawarte jest w regulaminach. Z uwagi na konsekwencje jakie niesie ze sobą nie stasowanie się do ustalonych przy podpisaniu umowy zasad, przez rozpoczęciem jazdy wynajmowanym samochodem zaleca się dokładnie zapoznać się z regulaminem.