Wynajem busów 7-, 9-osobowych

Musisz przewieźć gości weselnych...

 

                      ...a może potrzebujesz busa do przewozu pracowników.

 

                                         Zobacz co mogą zaoferować Ci wypożyczalnie samochodów.

 

 

Na rynku można znaleźć wiele firm oferujących wynajem busów, który aktualnie jest bardzo popularny. Umożliwia to wybranie odpowiedniej oferty dla danego klienta, dopasowanej do jego indywidualnych oczekiwań. Zanim jednak wybierze się jedną z nich warto wykonać rozeznanie rynku i porównać wszystkie dostępne oferty.

 

Z uwagi szeroko rozwinięty rynek wynajmu samochodów, zarówno ceny jak i oferowane pojazdy mogą się od siebie bardzo różnić. Dlatego też bardzo ważne jest wnikliwe zapoznanie się z zakresem świadczonych przez wybraną przez nas firmę usług, a także jej doświadczeniem, opiniami klientów i rekomendacjami. Często na rożnego rodzaju forach możliwe jest znalezienie istotnych informacji na temat danej firmy. Zazwyczaj zalecany jest wybór firm z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem, ale nie jest to reguła. Wynajem busa do przewozu gości weselnychMłody staż na rynku danej firmy transportowej nie koniecznie musi świadczyć o niskiej jakości oferowanych usług. Busy wynajmowane są przez klientów indywidualnych na różnego rodzaju okazje, najczęściej są to:

 

 • Pierwsza Komunia
 • Ślub i wesele
 • Pogrzeb i stypa
 • Jubileusze

 

Wynajem busów w dużym stopniu nastawiony jest również na firmy, które często korzystają z tego typu usług, w celu przewiezienia pracowników np. na:

 

 • miejsce wykonywania pracy
 • transportu podczas imprez firmowychWynajem busów dla firm

 

 • wycieczek integracyjnych
 • eventów
 •  

Busy wynajmowane są również przez grupy zorganizowane na:

 •  
 • wycieczki
 • pielgrzymki
 • mecze
 • koncerty

 

Najczęściej wynajmowane są busy 7- oraz 9- osobowe.

 

Ze względu na praktyczność oraz stosunkowo niski koszt wynajmu busów często klienci wybierają je zamiast kilku taksówek. Ich dodatkowym atutem przeważającym nad usługami transportowymi jakie świadczą firmy taksówkarskie jest możliwość ich wynajęcia na długi okres czasu za przystępną cenę (często wynajem długoterminowy jest korzystniejszy cenowo aniżeli wynajem na krótki okres czasu). Głównymi atutami transportu wynajmowanych busów są wygoda i bezpieczeństwo.

 

Przy wyborze busa dobrze jest dokładnie określić swoje wymagania i cel w jakim pojazd jest wynajmowany. Wynajem komfortowo wyposażonego busaFirmy oferują samochody o lepszej i gorszej jakości, dlatego też wynajmując busa na długą podróż istotne jest zadbanie aby zapewniał on wysoki komfort jazdy na długie dystanse i posiadał odpowiednie wyposażenie. Podczas długich podróży pasażer powinien mieć odpowiednią ilość miejsca, z tego też powodu istotne są gabaryty wynajmowanych pojazdów. Dlatego też zalecany jest wybór firm, oferujących nowoczesne busy, wyposażone między innymi w:

 

 • klimatyzacje
 • przyciemniane szyby
 • wygodne fotele, z możliwością ich regulacji i rozłożenia

 

Obecnie większość oferowanych do wynajmu busów posiada te udogodnienia, jednak na rynku funkcjonują również firmy których busy nie do końca spełniają podstawowe wymogi. Większość firm oferuje szeroką gamę busów, od zwykłych busów do ekskluzywnych pojazdów.

 

Oferty wynajmu busów są zróżnicowane i kierowane do różnego rodzajów klientów. Rodzaj oferty uzależniony jest od wymagań klienta, a także od ceny jaką gotowy jest zapłacić. Cena w większości przypadków zależy od:

 

 • jakości busa, możliwe jest wynajęcie samochodów o różnych markach

 

 • czasu na jaki dany bus jest wynajęty
 • ilości przejechanych kilometrów

 

Istnieje możliwość wynajmu busów z kierowcą bądź bez. Istotny jest fakt, iż do przewozu do 9 osób nie wymagane są dodatkowe uprawnienia, jednak chcąc wynająć większy bus obligatoryjnie są one wymagane. Tego typu oferty transportowe kierowane są zarówno do klientów indywidualnych jak i do przedsiębiorstw. Firmy proponujące wynajem busów gwarantują ubezpieczenie pojazdów, a także jego całkowitą sprawność i nienaganny stan techniczny. Wynajmowane pojazdy poddawane są regularnym przeglądom technicznych i serwisowaniu. Istotnym atutem oferty wynajmu busów jest jej elastyczność. Ze względu na dużą konkurencję na rynku firmy zazwyczaj dostosowują się do wymagań klienta, chcąc zaspokoić jego potrzebę w tym temacie.

 

Z uwagi na różnorodne Możliwość przyozdobienia busa na ślubpotrzeby klientów istnieje możliwość przyozdobienia busów wedle życzenia osoby wynajmującej, np. na wesele, przyjęcie urodzinowe czy imprezę. W przypadku wynajmu długoterminowego można również na wyjmowanym busie umieścić napisy np. nazwę firmy czy reklamę. Jednak takie czynności obligatoryjnie należy wcześniej zgłosić firmie, do której pojazd należy, aby uniknąć nieprzyjemności i dodatkowych kosztów. Dodatkowym atutem wynajmu busów są rabaty dla klientów stałych bądź wynajmujących bus na dłuższy okres czasu.

 

Podsumowując oferta wynajmu busów 7 i 9 osobowych obecnie jest bardzo szeroka. Firmy dysponują obszerną flotą pojazdów do przewozu osób. Możliwy jest najem krótkoterminowy (nawet na godzinę) jak i średnio- i długoterminowy. Istnieje możliwość dostosowania oferty dla potrzeb indywidualnego klienta. Tego typu oferty skierowane są do klientów indywidualnych, zorganizowanych grup, instytucji, szkół oraz większych firm. Na dzień dzisiejszy nie dysponujemy samochodami na siedem lub więcej osób, jednak, jeżeli wystarczy Ci auto na pięć osób, sprawdź nasze samochody, a napewno wybieżesz coś dla siebie