Samochód zastępczy z OC sprawcy

Zostałeś poszkodowany w kolizji drogowej i twoje auto jest uszkodzone...

 

                                            ...wynajmij samochód zastępczy z OC sprawcy na czas naprawy.

 

 

 

Zostałeś poszkodowany w kolizji drogowej, wynajmij auto z OC sprawcyW przypadku osób poszkodowanych w wypadkach drogowych, można skorzystać z wynajmu samochodu zastępczego z OC sprawcy. Na polskim rynku istnieje wiele wypożyczalni specjalizujących się właśnie w tego rodzaju wynajmie samochodów zastępczych na czas likwidacji szkody. Firmy te zazwyczaj oferują rozliczenia bezgotówkowe, które oparte są o tzw. cesję wierzytelności bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeń osoby, która dany wypadek drogowy spowodowała.

 

W zależności od klasy samochodu osoby poszkodowanej, oferowane są auta różnych marek oraz gabarytów, przystosowane do komfortowej jazdy. Każdy klient w szerokiej ofercie samochodów zastępczych z OC sprawcy powinien znaleźć odpowiedni samochód dla siebie. Często w ofercie wynajmu samochodu zastępczego z OC sprawcy widnieją samochody z dodatkowym wyposażeniem, takim jak:

 

  • system nawigacji

 

  • automatyczna skrzynia biegów

 

  • wielostrefowa klimatyzacja.

 

Ktoś uszkodził twój samochód, wynajmij auto zastępcze z OC sprawcy na czas naprawy.Oferowane samochody są w pełni ubezpieczone i odpowiednio przygotowane do jazdy. Wynajęty samochód dostarczany jest bezpośrednio na wyznaczone przez klienta miejsce. Rezerwacji samochodu można dokonać telefonicznie lub przez Internet. Dodatkowym udogodnieniem w niektórych firmach jest możliwość rezerwacji samochodu zastępczego z OC sprawcy wypadku nawet godzinę przed jego wynajęciem, co w wielu przypadkach jest dużym ułatwieniem dla osoby, która w wyniku wypadku drogowego została na jakiś czas pozbawiona środka transportu. Wiele firm w tej kwestii świadczy usługi przez 24 h. Korzystne dla klienta jest również odholowanie uszkodzonego samochodu, które często oferowane jest za darmo.

 

Dzięki prostym i przejrzystym warunkom umowy, dostępności wynajmu samochodów zastępczych, dużego wyboru samochodu, poszkodowani kierowcy coraz częściej korzystają z tego rodzaju usług. Aby po wypadku wynająć samochód zastępczy z OC sprawcy w przez większość firm tym się zajmujących wymagane jest kilka czynności.

 

Dokumenty niezbędne do wynajmu auta z OC sprawcy

  • Po pierwsze koniczny jest kontakt z konsultantem z danej firmy wynajmującej samochodu i podanie: nazwy zakładu ubezpieczeń sprawcy oraz numeru szkody.

 

  • Wymagane jest również przesłanie skanu oświadczenia o kolizji. Jeżeli na miejscu zdarzenia była policja zazwyczaj wymagany jest numer rejestracyjny i numer polisy sprawcy.

 

  • Niezbędny jest także skan dowodu rejestracyjnego uszkodzonego  pojazdu, a w przypadku gdy został on zatrzymany przez policję skan potwierdzenia tego zatrzymania.

 

Większość tych formalności można załatwić przez Internet. Proponowane przez firmy samochody zastępcze do wynajmu z OC sprawcy są zazwyczaj tej samej klasy co uszkodzony samochód. Dodatkowym atutem wynajmu samochodu zastępczego z OC sprawcy fakt, iż większość firm oferują tą usługę bez konieczności wpłacania kaucji. Zazwyczaj nie nakłada się również na samochody limitów możliwych do przejechania kilometrów.

Chcąc skorzystać z tej formy wynajmu samochodu zastępczego zkontaktuj się bezpośrednio z nami poprzez formularz kontaktowy bądź telefonicznie.