Lotnisko, dworzec czy adres prywatny. Gdzie odebrać wynajęte auto.

Wypożyczając samochód nie zawsze masz możliwość odebrać go w biurze wypożyczalni.

 

             Skorzystaj z bezpłatnego podstawienia na lotnisko, do hotelu lub pod wskazany adres.

 

 

Wielu słysząc pojęcie podstawienie i odbiór zastanawia się o czym mowa. Otóż najprościej odnieść to do samochodu. Między innymi z tym procesem można spotkać się w wypożyczalniach aut, hotelach, czy lotniskach. Pracują tam odpowiednie osoby, które znają się na rzeczy, oraz potrafią umiejętnie wykonać zadanie. Do tego potrzebna jest pełna dyspozycyjność, ponieważ zdarza się, że auto ma być podstawione pod dany adres i o danej godzinie.

 

Wybierz podstawienie samochodu pod wskazany adresOczywiście osoby decydujące się na takie rozwiązanie są często przedsiębiorcami działającymi na terenie wielu krajów. Dlatego wypożyczenie samochodu jest bardziej opłacalne, niż przejeżdżanie tysięcy kilometrów autem, kiedy można to polecieć samolotem. Ponadto jest to również nieco wygodniejsze rozwiązanie. Dla osób, które są z bardzo daleka pozwala to zaoszczędzić czas i jednocześnie pieniądze.

 

Wiele osób rezerwuje sobie wypożyczenie samochodu zaraz po przyjeździe na lotnisko. Tak, aby auto było już podstawione zanim samolot doleci. Zajmują się tym wypożyczalnie, które po wcześniejszym kontakcie organizują całą usługę. Za przykład można przedstawić Trójmiejską wypożyczalnię „Exel Rent a Car”. Samochody podstawiają na obszarze od Wejherowa do Pruszcza Gdańskiego, w tym oczywiście w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i na lotnisko Gdańsk - Rębiechowo. Wszystko oczywiście trzeba tylko wcześniej dokładnie uzgodnić, najlepiej kontaktując się telefonicznie lub mailowo, wszystkie potrzebne informację znajdziecie pod tym adresem. Oczywiście rodzaj samochodu każdy wybiera sobie indywidualnie. Jeśli ma to być limuzyna z luksusowymi dodatkami to cena będzie na pewno wyższa, niż w przypadku zwykłego samochodu. Jednak wszystko jest dopasowane do osoby, która wynajmuje auto. Jeśli jest w stanie zapłacić dużo więcej za bardziej luksusowe rozwiązanie to nic nie stoi na przeszkodzie. Badania statystyczne pokazują, iż wielu zagranicznych gości korzysta z takiego rozwiązania z kilku względów.

 

  • Bezpłatne podstawienie na lotniskoPo pierwsze komfort jest zdecydowanie lepszy. Łatwiej jest przylecieć wygodnym samolotem, niż ciasnym autem.
  • Po drugie goście z zagranicy często nie znają kraju. Przylatują, w celu załatwienia biznesowych spraw.  Skoro nie znają państwa to i nie umieją się w nim mobilnie poruszać.

 

Wypożyczalnia nie tylko oferuje dowóz, ale również odwiezienie w ustalone miejsca. Dzięki temu profesjonalne usługi są najwyższej jakości. Podobnie jest z hotelami, czy dworcami. Praktycznie każda większa placówka współpracuje z wypożyczalnią. Podajmy za przykład hotel, w którym gościem jest zagraniczny kontrahent. Kiedy zatrzymuje się na nocleg to z możliwością porannego odwiezienia w  określone miejsce. Często zdarza się, iż klient przyjeżdża w nocy. Liczy na kompleksową obsługę. Dlatego ważne jest, aby kierowca czuwał nad określonym gościem. Obojętnie jaka jest pora. Bywa, że spotkania odbywają się w wieczornych, ale nocnych godzinach. Ponieważ za granicami Polski panuje inna strefa czasowa i nie wszystko da się dokładnie przewidzieć to kierowca musi być przygotowany na wszystko. Zresztą  za jeżdżenie w godzinach nocnych kursy są dodatkowo opłacane, co pozwala zwiększyć zyski wypożyczalni.

 

Ponadto bywa też tak, iż kierowca ma przyjechać w wyznaczone miejsce i o wyznaczonej porze. Dlatego nie zawsze jest potrzebny przez całą dobę. Jedynym ważnym elementem jest bardzo dobra znajomość trasy. Przedsiębiorcy nie po to korzystają z usług wypożyczalni, aby godzinami błądzić i szukać danego miejsca. Nawigacja jest tutaj niezbędna, lecz dodatkowa znajomość regionu przydaje się. Bywa, ze nawet najlepsze formy pomocy zawodzą, a klienta trzeba dowieść na czas we wskazane miejsce.  Dlatego warto pomyśleć o innych rzeczach. Usługi mają być profesjonalne! Punktualny kierowca, to dobry kierowca! Można na niego liczyć w każdej chwili. Nawet jeśli pewne rzeczy ulegają zmianie. Może to być np.  miejsce spotkania. W ostatniej chwili zostaje zmienione na inne. Trzeba wtedy zawrócić i pojechać w odpowiednie. Oznacza to, ze oprócz punktualności przyda się również zimna krew i wytrwałość.

 

Możliwe jest także podstawienie samochodu do hoteluMówiąc o wypożyczalni samochodów warto również wspomnieć o wszystkich dodatkowych usługach, jakie posiadają. Między innymi są to akcesoria typu GPS. Jeśli klient ma życzenie to powinno być ono wykonane. Często również zamawiany jest samochód z wypożyczalni z drugiego końca kraju. Dojazd w wyznaczone miejsce nawet przy dużej liczbie kilometrów powinien być ułatwiony. 

Ponadto niektórzy nawet Polscy przedsiębiorcy planują wyjazdy poza granice państwa. Nie chcą lecieć samolotem, ponieważ zwyczajnie mają lęk wysokości.  Wyjazd poza kraj często jest możliwy. Trzeba jednak te wszystkie elementy ująć w umowie przy wypożyczeniu samochodu. Tak, aby sprawy nie skomplikowały się poprzez niedopełnienie formalności. Również oferowane są foteliki, czy podkładki dla dzieci. To umożliwia podróżowanie z pociechami. Dla wielu jest to komfortowa sytuacja, ponieważ dziecko jest stale na oku. Nie trzeba martwić się o jego dobro. 

 

Często najważniejszym czynnikiem decydującym o wyborze wypożyczalni jest jej opinia krążąca w internecie. Jeśli wszystko wskazuje na to, że firma jest profesjonalna, a usługi są najwyższej jakości to na pewno mnóstwo osób skorzysta z jej usług. Natomiast jeśli ocena jest negatywna to większość osób poszuka czegoś co spełni ich oczekiwania. Dlatego walka o klienta toczy się przez cały czas. Im wyższa jakość, tym bardziej komfortowa podróż.