Auto do ślubu


Przygotowujesz ślub? Przeczytaj, jaką propozycję ma rynek wynajmu samochodówPlanując własny ślub przyszli nowożeńcy chcą, by uroczystość została dobrze zapamiętana. Niekiedy próbują starannie dopracować każdy jej element. W tym celu niejednokrotnie poszukują właściwej dla niej oprawy stylistycznej. Nieodłączną jej częścią jest wybór samochodu, którym narzeczeni udadzą się złożyć małżeńskie przyrzeczenie lub którym pojadą świeżo poślubieni.


Gospodarze chcą zwykle zaskoczyć swych gości. Jeśli w harmonogramie ślubu lub wesela zawarta jest droga do przebycia autem, ważne, by był nim samochód szczególny, wysokiej klasy i charakterystyczny. Wybór nie należy do prostych. Jest mnóstwo wypożyczalni. Każda oferuje inny asortyment i różne ceny najmu.


Na początek rozważ stylizację retro. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią tradycję na co dzień, chcą do niej nawiązać w wyjątkowej chwili lub pragną z nią pożartować we własny, twórczy sposób. Zabytkowe auto ma duszę, korzystnie wygląda na zdjęciach, ułatwia montaż filmu. Bierze na siebie ciężar stylizacji i, nomen omen, zapewnia jej nośność. Jadąc antykiem do ślubu, można poczuć się wyjątkowo, uczcić swoich przodków. Buick, mercedes, jaguar, cadillac czy garbus ― każda wypożyczalnia pojazdów do ślubu ma w swojej ofercie pojazd z lat dawnych.


Auto do ślubu - wypożyczalnia samochodów Exel


Częściej jednak wybór nowożeńców pada na współczesne ekskluzywne auta. Wybór spośród nich jest bardzo szeroki. Z reguły wzięciem cieszą się marki premium i produkcje utrzymane w klasycznych barwach karoserii — biel, czerń, rzadziej czerwień; w przypadku bieli można kolor powtórzyć, a w przypadku dwóch barw pozostałych kolor przełamać dobierając dekoracje zrobione z kwiatów i wstążek. Warto dodać, że wśród marek premium znajdziesz modele o wyważonej prostocie formalnej, jak i nawiązujące do retro.


Jeśli planujesz wesele w ciekawie zaaranżowanej rezydencji, w oprawę całości może się wpisać dojazd klasyczną limuzyną typu dual cowl, z wydzieloną kabiną pasażerską i kabiną kierowcy oraz miejscem na barek. Nie tylko widowiskowo się prezentuje, lecz również świetnie jeździ. Miewa od czterech miejsc siedzących wewnątrz do nawet kilkunastu, co może stanowić inspirację dla różnych innych weselnych pomysłów.


Zupełnie nie ma czym się jednak przejmować w tym wszystkim. W każdym mieście znajdują się wypożyczalnie aut. Jeśli nie ta, to inna jednostka pomoże dobrać coś odpowiedniego. Zawsze można liczyć na poradę fachowca. Najważniejsze, by młoda para czuła się komfortowo w swoim szczególnym dniu. Ten stan można natomiast osiągnąć zawsze, nawet jeśli wybór padnie na skromny samochodzik.


Do góry